360 kraadi LED Ball DMX etapi taust

360 kraadi LED Ball DMX etapi taust

Hot Müük 360 kraadi viinud palli DMX etapi taustal; DMX juhitud magic ball kerge, töö Madrix tarkvara või oma tarkvara. Veekindel 360 kraadi viinud palli viinud piksli palli 3D efekti saab sooritada erinevaid efekte täisvärvides LED kontroller või DMX. Läbimõõt: 50 mm, kaugus piksli ...

Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Hot Müük 360 kraadi viinud palli DMX etapi taustal; DMX juhitud magic ball kerge, töö Madrix tarkvara või oma tarkvara. Veekindel 360 kraadi viinud palli viinud piksli palli 3D efekti saab sooritada erinevaid efekte täisvärvides LED kontroller või DMX. Läbimõõt: 50 mm, kaugus piksli viinud saab eritellimusel valmistatud 100mm kuni 800mm. Enamasti rakendatakse etapis tantsusaal, klubid, muuseum, näituse-, hotellid ja nii edasi. LED piksli valgus võib sooritada hüpped, voolava vee, death, skaneerimine, kirja kirjutamise mõju regulaarselt. See võib olla eri värvi ja eri heledus. Kombineeri eeliseid ohutuse, energiasäästu, pikk eluiga, madal kadu ja hooldus lihtne, jne See sobib RGB valgustus tähed Puuskittain juhtida, kanali kirjad, erinevaid sise- ja välistingimustes valgustus rajatis ja ekraan. See on hea valik asendada neoon valgus märke. Ühendamine DMX konsooli otseselt või ühendades meie LED kontroller.

} @ 7R (} _ XFHKS2M_WN @ [N (IC.png


360 kraadi LED Ball DMX etapi taust

3D-QB-D50

}} $ 0FG $ ZB% 7PCMD [3H1F362.png


KKK:

1. Mis on kohandatud lahendus seda toodet?

Cover / Pikkus / Pixel Pitch / LED Kogus saab kohandada.  

2. Mis kohaldamise seda toodet?

   See sobib RGB valgustus tähed Puuskittain juhtida, kanali kirjad, erinevaid sise- ja välistingimustes valgustus rajatis ja ekraan.

3. Mis mõju ma saan sellest tootest?

   LED piksli valgus võib sooritada hüpped, voolava vee, death, skaneerimine, kirja kirjutamise mõju regulaarselt.

4. Mis unikaalne omadus see toode?

3D Effect / Hanging Alla / DMX512

Hot Tags: 360 kraadi viinud palli DMX etapi taustal, Hiina, tootjad, tarnijad
Paari:LED punkt valgust DMX512 Pixel LED tuled RGB Pixel tuled Paindlik LED Dot Järgmise:Ei

Küsitlus