Meie kohta

Missiooni kirjeldus

3Cinno valgus asutati revolutsiooniline eesmärk: olla loominguline, inspireeriv ja kohandatav LED Valgustus tooteid valgustamiseks tootmisettevõtjate kõik meelelahutus turgudel integreeritud tarnija. Me esile kohandamine teenusele integratsiooni jagamise sarnased sama eesmärki: teha spetsiaalne valgustus.

Valgustus on muljetavaldav osa saadet teha, või lihtsalt teha erilist Näita, valgustus ei ole kerge ülesanne iga valgustus tootmise ettevõte, kes väidab, et pakkuda erakordne visuaalne kogemus. Miks see on? Valgustus allikas saate joonistada inspiratsiooni on liiga raske leida või liiga kangekaelne välja vahetada. Siis kuidas tõesti saada erilist elemente kui kõik teie ümber ütleb sama asja, kuid ei midagi?

Alustasime 3Cinno Valgustus osakond teile pakkuda lahendust.

Arendame mitte ainult loominguline, mitmekülgne ja enamasti DMX põhinev valgustus tooteid; tähtsam, pakume kohandatud lahendusi.

Me usume, et isegi väike muutus originaal tootega saab midagi muuta. Usume ka, et hea valgustus toote mitte ainult kõrge standardkvaliteediga, peab olema üks, mis inspireerib inimesi kõige.

Kohandamine saate teha muutusi, aitab teil hoida muutus ja isegi pakub võimalust viia muudate LED Valgustus meelelahutus.

Me kavatseme osaleda miinimumstandard, võtta täiendavaid inspiratsiooni ja aitavad teil võita krediidi sa väärid.

Kohandatud lahendus tooted, v.a onintegratsiooni teenus kohandatud tehtud teid teenindada parimal moel. Igal kliendil on oma unikaalsus. Me märgata, seda põhimõtet austama ja raviks kohandatud teenuste paketti, kuid samal põhimõttel: kunagi alt ei jäta asja.


Integratsiooni teenusefunktsioonid

Revolutsiooniline integratsiooni

Kümneaastast kogemust teenindavad meelelahutus LED võimaldab meile teada üks oluline asjaolu: LED, kuvada ja valgustus on tihedalt seotud, eriti kui tegemist on rakendus. Leiad inspireeriv ja kohandatav valgustus üksuste 3Cinno Valgustus osakond; mugavalt, 3Cinno ekraan osakonna sulle pakkuda sama kvaliteediga LED display tooteid. Meie LED kahest rajoonist tegema koostööd, et teenida teid kõrge kutsestandard.

Kohandamine

Kohandamine on loovalt teha oma valgustus eriline.

Kui lõpetate kompromisse Ebatäiuslikkus toote;

Kui olete kirglik teeb oma valgustus disain miski muu;

Kui te olete uhked oma loovust ja lootes olla uus valgustus muutuste ja võtta inspiratsiooni edasi;

Me oleme siin, olla teie dream factory. Tehases, mis teeb tootmise ja edendamine. Saad sa väärid krediidi avamise täiesti uuele turule uuenduslikke ideid.

Kvaliteedi kontrolli

Üks meie meetodeid arendada uusi tooteid on hankida tootjatelt me partnerid me usaldusväärsetest, sest me alati hoida silmad avatud uutele elemendid nagu sinagi. Mõelda sellest meile menetlustel joosta ja teha kvaliteedi kontrolli. Ei ole ainult sellepärast, et me teame tootmise fakte siin sellel turul nagu tagasi meie käest veelgi olulisem, see on ka, sest meie vahel partnerlus põhineb USALDUSEL.

VIP teenus

Sa väärid meie valge kinnas ravi. Mida iganes teie projekti ulatusega võiks olla, on õmblusteta toetus te enne, selle ajal ja pärast müüki. Ka siis, kui midagi läheb valesti, see ei kesta kaua.

Kogu paketi minna

Mida sa saad meilt saab Lahendusepaki. Kus iganes te kasutate komplekt, teeme kindlasti teile kasutada sujuvalt asju.

Aeg teadlik

Ei ole sellist asja nagu aeg, kunagi oli ja kunagi tulevikus. Oleme aeg teadlikku inimest. Teenus teile saaks kiire, puhas ja kunagi ei jäta asja.


Põhiväärtusi

Me ei karda olla, kes me oleme, sest me ei julge alustada muutus ja võtta tee vähem reisinud.

Me ei karda seda, mida me usume on suurepärane, sest me oleme kindlad, võtta kohandamine edasi ja midagi muuta.

Me ei tea, kui see on parim aeg alustada, sest meil on koondunud luua uuenduslikke integratsiooni teenus, mis võidab teie aplaus.

Ühtse grupi, kasvab 3Cinno olla teie usaldusväärne partner.