Kohandamine

Kas näidata, või sündmuse või meelelahutusürituste toimumispaik, mis vajab värvi, on suur tõenäosus, et leiate, valgustus toodang on keeruline ja keeruline osa. Eriti kui asi keeruline, kuidas luua ja lahti ning ka ühendus mis muudab su pea uimane.

Võiks öelda, et nende valgustus toodete kõrge hooldus ja alati tuua probleeme; Aga sa võiks ka öelda, see on täpselt tugevus on neil: paindlikkus. Oluliseks osaks meie integratsiooni teenuse kohandamine saate ära selle.

Üks müüt Customization...

Kohandamine võib olla heidutav väljavaade paljud teist, sest sa arvad, see võtab kohutavalt palju aega läbimas tehnilisi üksikasju ja maksab ka oluliselt.

Kuid mis juhtub alles kohandamine põhineb puudumine ekspertiisi ja petavad.

Traditsiooniliste kanalite kõrvale, pakkudes professionaalset tehnilist tuge ja vahetult klientidega tegelemise, suudame leiad uskumatu kohandamine teenuse osutamiseks.

Customization teenuse Tähtsündmused

-Toodete muutmine
Meelelahutus LED Valgustus kaubad saadaval turul võib tulla mugav valgustus tootmiseks; kuid see ei ole alati meeldib, et kui valgustus toodang on erilist vajadust. Fakt on, mingit kahte saadet on ühesugused ja nad loodavad ilmselt erinevaid maitseid: isegi sama valgustuse kaupa.

Kohandamine saate muuta valmis valgustus tooteid konkreetne nõue. Saate kohandatud pikkus, kohandatud difuusori, kohandatud veekindel meetodeid või kohandatud lahendusi. Me usume, et isegi väike muutus originaal tootega saab midagi muuta.

 - Uus valgustus mõiste
Kui te ei leia sobivas valgustuses üksus, mis sobivad teie tootmise seas nii palju olemasolevaid võimalusi; Kui teil on inspireeritud üks neist ja tootma uhiuue valgustus idee; Me oleme siin pakkuda alternatiivi seda kohandada.

Innovaatilise idee kohaldamist ainult oma kindla tootmise alguses. Aga võib olla võimalus, et sa avab täiesti uue turu tõttu. Kui see juhtub, sa saad sa väärid krediiti. Lubame, et kunagi teile igatsen seda. Me kavatseme koos teiega ja läbida kõik seadustamiseks lähtuda protsessi. Me pakume Algne idee kaitse ja luua partnerlus Mutual kasuks.

-Kohandatud valgustus lahendusepaketis

Peale kohandamine kandmine teatud toodetele anname ka kohandatud lahenduse pakett. Based meie teadmisi ja arusaamist oma vajadusi, teeme kindlasti kõik, mida vaja projekti on hoolitseda jaoks. Flash disain või 3D projektsiooni, toodete valikut, müügijärgne tugi, et integratsiooni teenus on ka sobivat teile kogu paketi minna.