Täiustatud LED-valgustid ja kontrolli süsteem

- Aug 04, 2017-

3Cinno's elektri äri on globaalne liider kogemustega elektrienergia jaotus ja circuit kaitse; Backup võimu kaitse; kontrolli ja automatiseerimine; valgustus ja turvalisus; struktuurseid lahendusi ja juhtmestiku seadmed; lahendused karm ja ohtlike keskkondades; ja teenused. 3Cinno on paigutatud oma globaalseid lahendusi vastata tänapäeva kõige kriitilisem toide läbi juhtimise väljakutsed.


3Cinno meeskond kindlaks konkreetseid vigu ja töötanud tootmisettevõtte toota tõhus LED pirn corn. Saadud tulemus oli 30 watt LED Corn pirn, tarnitud luumenit võrdub 125 w metallist halogeniid pirn, kasutades energia neljandik.


3Cinno toodab suure võimsusega tahkis Sport mitmed taotlused, sise- ja professionaalne kohtades municipal ballfields valguslahendused. Need uuenduslikud täiustatud valgustus lahendused luua heledam, elava ja säästev keskkond. Lisateabe saamiseks külastagehttp://www.3cinnolighting.com/.


3Cinno pakuvad energiatõhusaid lahendusi, mis aitavad hotelli tõhusalt hallata elektrilised, hüdraulilised ja mehaanilised tõhusamalt, ohutult ja säästvalt. 3Cinno on pühendatud parandada elukvaliteeti ja keskkonda võimu tehnoloogiaid ja teenuseid. Lisateabe saamiseks külastagehttp://www.3cinnolighting.com/.


Paari:Kuidas valida LED tuled? Järgmise:Uus hoone fassaadi projekt