Kohandatud valgustuse lahendused

- Dec 09, 2015-

Me rõhutada kohandamine. See tekitab loovuse ja paindlikkuse. Meil oleks hea meel töötada klientidega ja leida ideid, mis muudavad tooted paremini. Püüame vaadata eri perspektiivides ja oleme pannud edasi kolme võimalust: parim kohandamine teenust pakkuda.

1.modification.

Kliendid teha muudatusi mõned füüsilised iseärasused valgustusseadmete sobitada oma disaini ja projekti. Valgustusseadmete valmistatud muutust võib kogus kanalid, LED jne sammu pikkus. Muudatus on ainult praktiline teatud ulatuses. Klient ei võta seda kui see maksab liiga palju teha muudatus.

2.Brand-uue valgustuse kontseptsioon.

Hotelli uusi ning loomingulisi valgustus tea ja muuta see tõeline oodata. Me saame pakkuda usaldusväärset tootmine, samuti võimalus, mida me tahame võtta hotelli. Kliendid võivad valida toote või sellega rebranding kauplema. Ükskõik, kuidas me kavatseme seaduslikke protsessi ning tagada külastajad, kes loovad edukaid tooteid oma geniaalne idee saada nad väärivad hüved. Nõuandeid paremini oma praktiline külg on teretulnud siia. Tahaksime kuulda teie häält.

3. valgustuse lahendusi projektidele

Hotelli eeldavad teatud projekt nagu teenetemärgi ettepanekuid uue baaris. Nad tahta valgustus üksusi, millel on teatavad omadused; või nad on valgustus disain meeles ja on võimeline valgustus tooteid otsides. Hotelli võib saada oma sõnumi läbi kava viisil nende kujundust, paigutust või pildi reaalselt kasu. Soovitada parima võimaliku valgustus kaubad aidata võimalikku valgustus elementide ja muudetakse lahus taskukohane või viibida eelarve on ka mida me saame klientidele.

Paari:Meelelahutuse valgustuse lahendused Järgmise:Architectural Lighting lahendused