DMX512 vastutava töötleja juhiseid ja konstruktsiooni analüüs

- Dec 09, 2015-

Koos teaduse ja tehnoloogia, igapäevaelus, suurendades nõudlust elektroonikatooted, nagu kontroller kiire areng. Kontrolli LED tuled, kasutades DMX512 kontroller on vajalik seadmete abil, võite rikastada luure, operatsiooni lihtne ja täis värvi mõju. Kuid käigus kasutades selleks suurema tõhususega välja kontroller, DMX512 kontroller kirjeldus, samuti nendega seotud tegevuse oskus on vajalik.

Esimene ja eelkõige tehniliste parameetrite DMX512 kontrollerite, kontrolleri töötemperatuur peaks olema kontrollitav 20 kraadi Celsiuse 60 kraadi Celsiuse järgi. 24 v-a korral toitepinge. Selge kanal ühenduvus, märkuse järjekorras. Kontroller anoodi ja katoodi reverse, takistada seadmete kahju tekkimise lühiste. Seadme üldmõõtmed on standard suurus, vastava väljundvõimsusest on tavaliselt vähem kui üks watt, juhtmestik terminalide aktiivsusest, edastamise kiirus kontrolli ligikaudu 250.

Järgmine peaks olema selgelt seotud funktsiooni vajutades Vali kontrollida lambi heledust. Sisseehitatud mudelite, valikulisemate enamik kasutajaid, valida sobiv mudel saab kombineerida vajadusi. Kiiruse poolest saab reguleerida vastava režiimis. Teise nupu ja Traadita kaugjuhtimispult, kasutatakse kontrolli DMX512 Controller. Samal ajal vastava kaugjuhtimispulti kasutades raadiosagedust, kauge vahemaa on umbes 50 meetrit. Puldiga, kohandage programm.

Lõpuks tuleks märkida selged juhised, enne, kui toide on kooskõlas DMX512 kontroller talitluspinge, peaksite veenduma, et lühise seost ei esine. Linna võimu pärast konsooli näidatakse self-test, hele särav ei tehtud sel ajal, see on normaalne käitumine. Kuid enne võimsuse kohta, tuleks hoia all valige nupp ja seejärel lülitate sisse.

Paari:Architectural Lighting lahendused Järgmise:Kasutades a DMX512 kontroller probleeme ja mida on kaalutlused