Meelelahutuse valgustuse lahendused

- Dec 09, 2015-

Meie tootevalik: dot valgustus lineaarselt valgustus paneeli valgustus, kontrollisüsteemi, v.a manused, sealhulgas cablings ja PSU koos arenduskeskkonna tagab, et pakume oma projekti lahendus on praktiline ja paindlik.

Iga kategooria meie valgustus toodete omadused on mitmekülgne. Vaatamata erineva maitse ja kvaliteediga need on saab hoida sortide sündmustest. Mis veelgi tähtsam, enamik neist ei muudeta ega sobivaks teatud projekti või projekti ümber. Mis tahes turul, ready-to-go valgustus komplekt on ette valmistatud.

Suur osa meie valgustus tooteid on DMX kategoorias. Meelelahutus tootmist, mis nõuab ergas ja elujõuline valgusefekte, meie tooted toimivad DMX seadmed ja spetsiaalselt ArtNet DMX kontrollerid DMX kontrollitud valgustus me pakkumist. 2/4/8/16 väljundit liides on saadaval. Lisaks 4 pordiga all-in-One versioon ehitatud võim on eriala. Meie DMX LED-valgustid on kooskõlas DMX seadised ja see on klientide valik kasutada seadmeid meilt või oma.

Ready-to-go meelelahutus teha valgustus komplekt, PSU ja selle cablings on samuti vajalik osa. T viis konnektorid, mis ühendavad elektriliselt kolm jaotised "T" moodustumise rakendatakse üldjuhul ühendada PSU, ArtNet liides ja valgustuse punkte koos. T nii üle ühe versioonid, meil ka T konnektorid linkimise valgustusseadmete paralleelselt ühendused ja kahjumikatteks DC kahjumi üle kaua kestab.

Konkreetne designs, see nõue kompleksne paigaldis, me tööle meie klientidele ja praakima otstarbekas ja võimalik viise, millega võivad kaasneda keeruka arvutuse ja valmistada ette cablings ja PSU tagada valmis minna kit hotelli.

Paari:3Cinno's kohandamine: kohandatud LED märk juhtum Järgmise:Kohandatud valgustuse lahendused