3-noppida kvaliteediga LED lambid

- Dec 09, 2015-

Esiteks, ilma Flash valgustus. Power sagedusel on 50 Hz fluorestseeruv mis helendab hele ja tume 100 korda sekundis, nii on stroboskoopiline valguse sagedust, kuid närvis määrusega riigi ja võib põhjustada visuaalset väsimus teeb majutus elundite. Kui valguse sagedust saab toovad sadu, kümneid tuhandeid tsüklit sekundis rohkem kui kõrgetel sagedustel, nii inimesed ei tunne strobe; aga tõesti mingit strobe DC powered või pooljuhtide tahkisandurid valgusdiood seade (nt LED arengus) valguse värvus on ka Flash tasuta, nii et kui tarbijad ostavad LED tuled, kindlasti pöörama erilist tähelepanu juhtinud.

Teiseks LED valgus olemas spektraalne koosseis vastavalt on ultraviolettvalguses ja Infrapunane valgus. Sest pikk vastu liiga palju ultraviolettvalguses, mitte ainult väga lihtne põhjus keratiit, samuti põhjustavad kahjustusi lääts, Võrkkest, choroid. Infrapuna valgus on kergesti neeldunud vesi, kuigi liiga palju infrapuna valgus on kogutud pärast inimeste objektiiv kui suurtes kogustes tasub, aeg läätse degeneratsiooni võib tekkida, mis viib kae.

Kolmandaks, tuleb LED lambid Värvitemperatuur lähedal loomulikku valgust. Kuna inimesed elavad loomulikus valguses pikka aega, nii kohanemisvõimeline loomulikku valgust inimese silma, visuaalseid efekte. Kuna LED lamp värvustemperatuur palju, on olemas valge, Leng Baiguang, sooja valgust, ja nii edasi, nii ostmise, tarbijaid kindlasti valida üks ise, tundus kõige mugavam valgustuse värvi temperatuur, ja ei põhjusta silmakahjustusi.


Paari:LED taotlus teadmiste ja jõudluskontrolli Järgmise:Ei