LED digitaalne toru tulemuslikkuse komponendid ja funktsioonid

- Dec 09, 2015-

1. tulemuslikkuse ja osade näitajad KEHTESTATI digitaalse toru, nagu allpool kirjeldatud:

(1) sõidu madal pinge all, madal praegune valgust, on võimalik CMOS, ITL ahelad.

(2) valgust kiirgavale väga lühike reaktsiooniaeg (< 0. 1 µ s), hea, hea ühevärvilisi, suure heleduse kõrgsageduslike omadused.

(3) väiksus, kerge, hea löögikindlus.

(4) pika elu üle 100.000 tunni, isegi kuni 1 miljon tundi. Väikeste kuludega. Nii et see on laialt kasutatav digitaalsed, CNC seadmete, arvutite ja digitaalse seadmeid.

2. jõudluskontrolli

LED digitaalne toru ilme värv ühtsuse, pole kohalik värvi ja mullivaba, Keemiline-rakkude patareid, amatöör tingimustel edasiseks kontrollimiseks saadaolevate. Soovime tutvustada kui Yam digitaalse kontrolli meetod uuring.

3 volt Keemiline aku pinout fikseeritud kontakti digitaalse LED toru negatiivne terminali avalikult, aku positiivne juhe traat ahela liikuv kontakt insult on äärmuslik. Müügivihje puutuvad insult on äärmuslik, tuleks näidata, et insult. Lihtsal viisil kontrollida, kas digitaalne toru on katki (insult ei saa kuvada), isegi (mõned lööki koos), ja erinevad strokes saab suhteliselt kerge ja nõrk jõudlus. Ühise anoodi viinud sisse pööratud lihtsalt aku negatiivse plii rea, nagu eespool kirjeldatud.


Paari:LED tuled ühiste spetsifikatsioonide selgitus tingimused Järgmise:Keskseid probleeme projekteerimisel LED Valgustus