LED lambi mõju LED Screen

- May 09, 2017-

 1. Vaatenurk

  LED ekraan vaatenurgaga otsustab LED lamp vaatenurk.

  Mõned kõrge hoone LED ekraan on rangelt vertikaalne vaatenurk, vaatenurk ja heledus on vastuolulised, suur vaatenurk vähendab heledust. Kuidas valida vaatenurk peaks vastavalt konkreetse kasutamise.


 2. heledus

  LED lamp heledus on kõige olulisem tegur LED ekraani heledust.

  Kõrgem LED lamp heledus, rohkem praegune varu, selle hea energia säästmiseks ja hoida LED lamp stabiilne.


 3. ebaõnnestumise määr

  LED täis värviline ekraan on tuhandeid või isegi sadu tuhandeid paari RGB LED pigi. miljoneid või isegi miljardeid iga corlor LED rike mõjutab üldist visuaalset efekti LED ekraan.


 4. Antistaatiline Võime

  LED on pooljuhtseadis, mis on tundlik staatilise elektri, mis võib kergesti põhjustada staatilise rike, nii antistaatiline võime on väga oluline LED ekraan eluiga.


 5. Eluaeg

  LED seadmete eluiga on umbes 100 tuhat tundi, palju rohkem kui teiste osade LED ekraani eluiga. Nii kaua kui kõrge kvaliteediga LED seade, mis sobib töö voolu, mõistliku PCB soojuse hajumist, range LED tootmisprotsessi, LED seadmed on kõige vastupidavam komponendid LED ekraan.


 6. sumbumine Iseloomulik

  Sumbumine Iseloomulik põhjustatud LED lambid heleduse lagunemine pärast pikka tööpäeva aega, praegune, PCB lämmönhajaantumisominaisuuden disaini, keskkonna temperatuuri.


 7. suurus

  Suurus LED seade mõjutab pikslitihedus LED ekraan, see tähendab, resolutsioon.


 8. ühetaolisus

  Täisvärvides LED ekraan tehtud arvukalt RGB pikslit LED üldine LED ekraani heledust ühtsuse, valge tasakaalu ühtsuse värvi ühetaolisus otsustab järjepidevuse heleduse ja lainepikkus LED lambid.

Paari:LED Valgustus: DMX 3D Milky X-VTUBE Järgmise:Hoone Lights Dekoratsioon LED DOT Light