Uus hoone fassaadi projekt

- Aug 08, 2017-

3Cinno toodetud välimised valguses näidata Xu Ri Mansion algab tema pärand eelmisel nädalal taevasse Laskmine eredad värvid. Pidulik valgustus spectacular dazzled panoraam, tuues tuhanded elanikud linna koos aukartust.


"Me ei ole tõesti kinni haarata kui sensatsiooniline LED-valgustid on naha hoone," ütles 3Cinno tegevjuht. "Jah, teha saab eri värvi, kuid samuti saab teha uskumatu animatsioonid."


3Cinno, juhtiv arhitektuuriliselt integreeritud meedia seadmed, tootmine ja paigaldada kõik integreeritud LED meedia näitab ja jutustav LED valgustus kogu fassaadi Xu Ri mõis, mis avati üldsusele laupäev, August 5, 2017.


"3Cinno on elevil on kaasa aidanud eduka avamise Xu Ri mõis koos spectacular Arvestades näitavad esile Ilu ja mitmekülgsust, mis meie integreeritud kuvab see ikooniks projekt," ütles Tina Wang, 3Cinno's tegevjuht.  "Väga palju ootame Xu Ri mõis skyline selle pidev elegantne jutustav valgustus programmi ümber kujundada."


Kohta 3Cinno

3Cinno kujutab ette, kavandab ja rakendab maailma suurim ja kõige kaalukaid arhitektuuriliselt integreeritud meedia fassaadide kujundamisel esteetika taevapiirid üle maailma. Meedia ja disaini ristmikul 3Cinno's lahendused hõlmavad projekteerimine, arhitektuur, algse sisu tootmine, valitud programmeerimine dünaamika ainsuses, Ameerika visioon. Ettevõtte käivitusvalmis LED media fassaadide ja reklaam lahendusi luua uusi vorme monumentaalse avaliku kunsti, samas teeniva olulise uusi tuluallikaid, kinnisvara arendajatele ja omanikele.
Paari:Täiustatud LED-valgustid ja kontrolli süsteem Järgmise:LED Valgustus: DMX 3D Milky X-VTUBE