Kolmeks põhiosaks LED-valgustid

- Dec 09, 2015-

Valgustus on led-valgustid, on pooljuht tahkisandurid valgust kiirgavad seade. On tahkes olekus pooljuhtide chip materjale lastilennuturule pooljuhtide ühend väljalasetes põhjustatud liigse energia footoni emissiooni, otsene punane, kollane, sinine, roheline, roheline, oranž, lilla, valge. LED valgustid on valmistatud kasutades LED kui valgusallikas valgustusseadmete.

Ja tõttu ka valge arengus (edaspidi valge tuli LED) tekkimist ja kiiret arengut ning juhtinud tähelepanu valitsuse ja äri, ja valge valgusega LED madal pinge, madala energiatarbega, kõrge usaldusväärsus, elukestev ja tahke eelised. Suurim atraktsioon ja ootused on hõõglampide, luminofoorlampide, kõrge intensiivsusega gaaslahenduslamp, neljanda põlvkonna valgustus valgustus turul suur ja oluline energia säästmise mõju uue valgusallikas.

Praeguses kontekstis energia puudus muresid olnud põhjust uuesti, energia säästmine on oluline küsimus meie ees tulevikus valgustus piirkonnas, LED valgus tooted on märkamatult maailma, roheline tuli LED, nagu uuendust, peab olema XXI sajandi arengu tulevikusuundumusi sisestab uue LED Valgustus ajastu esindajad.

Hiina LED tootmisharu alustatud XX sajandi 1970. Pärast rohkem kui 30 aastat arengut, on võtnud kuju Hiina LED tööstuse, sealhulgas LED vahvel ja kiibi tootmise, ettevalmistamise LED chip LED chip pakendile ja LED taotlus toodete täieliku tööstusliku kett, LED ettevõtetele palju Hiina areng kiirem: nende valgustus, ristkülikukujuline valgustus. "National Semiconductor valgustus projekt" edendamine, Shanghai, Dalian, Nanchang, Xiamen, Shenzhen, Shijiazhuang city, Yangzhou ja seitsme riigi pooljuhtide valgustus tööstusele baasi teket. Jangtse jõe Delta, Pearl River Delta ja Fujian Delta ja Northern piirkondades on muutunud Hiina LED tööstuse arendamise kogumise koht.


Paari:Keskseid probleeme projekteerimisel LED Valgustus Järgmise:LED jahutusradiaator probleemi lahendus