Kasutades a DMX512 kontroller probleeme ja mida on kaalutlused

- Dec 09, 2015-

Kiire majanduslik areng, inimeste kasvava nõudluse rahuldamiseks materjal. Eelkõige praeguse tehnoloogia areng on kiirem, kogu oma inimesed armastavad energia säästmine ja keskkonnakaitse tooteid, rohkem ja rohkem kohti, kasutades valgusallikast kasutamise viisid energiasäästlikke lampe. Kogu protsessi, peate kasutama DMX512-kontrolleriga.

DMX512 controller on LED Valgustus kontroller süsteemis, oli oluline osa, on otseselt mõjutavad LED valgusallika töötab korralikult. Sest suurem, et müük on kallimad. Kasutamise ajal olema ettevaatlik, et vältida kahju. Käigus kasutades, nõuavad neid, mis on asjakohased kaalutlused ja nii edasi, lahendada probleemid DMX512 kontroller terviklikust.

Kõigepealt enne kasutamist kontroller, kontroller toetab lugemine ja mõistmine Käesolev kasutusjuhend hoolikalt. Kasutades selleks vastav varustus, saate tuvastada põhjust, turvalisus on väga oluline. Ja kasutusel LED Valgustus kui peaks kindlaks tegema konkreetsed keskkonda, hoovus on kasutusel mõned suured üritused. Ja sel juhul kogu valgustus süsteemi võimsus on suurem. DMX512 kontroller kasutamisel seetõttu kogevad probleeme tuleb olla ettevaatlik, omistab suurt tähtsust ja tõsiselt võtta. Sest kui ei käsitseta õigesti, see põhjustada seadme normaalset töötamist. Tõsistel juhtudel, ohustavad enda elu ja vara julgeoleku. Nii DMX512 kontroller kasutamisel kindlasti lugege kasutusjuhend hoolikalt ja peaks toimima vastavalt juhistele.


Paari:DMX512 vastutava töötleja juhiseid ja konstruktsiooni analüüs Järgmise:Kapten power LED drive funktsioone suurendada professionaalsust Ostunipid