3Cinno arhitektuuri valgustusprojekt

- Dec 25, 2017-

5.png

3Cinno teatas Wanchai sadamateos asuvas hoones kirjeldatud ja püstitatud pimestav DMX 3D Milky V-Tube ettevõtmise täitmisega.


Otsuse valgustusseade oli 50-vatine RGB LED-vabaküttega Flood tuled, mis olid DMX kontrollitud, määrati selleks, et teha hoone konstruktsiooniterasribade jaoks mitmekülgne vaade.


"Oleme rahul, et meie kujutlusvõimelised LED-valgustid on valitud selle ettevõtmise jaoks kasutamiseks. Püüame kujundada ja tarnida teemasid, mis on nii kasutatavad kui ka laenud, et täita ülesandemeetode esteetilisi standardeid," ütleb juht Antonio.

Wanchai majutuse Harbour Roadis asuv hoone koosneb disainer jake + associates. Uus ala asub Wanchai sadamateel asuvast ehist eemal asuvatest ebaolulistest väljakudest. Hoones esile tõstetakse 2000 ruutjalga maja korrusel asuvat jaemüügipinda koos hoone kogu teisel korrusel 10 000 ruutjalga. Ettevõte seob olemasolevaid ehitisi teise 27017 ruutjalga varaga, sealhulgas välimusega klaasist klaasist.

8.jpg

Seotud tooted:

DMX 3D Milky V-Tube


3Cinno on spetsialiseerunud kohandatavate LED-toodete uuendamisele ja kõigile mõeldud suurepärasele teenusele, et paremini teenindada klientide vajadusi.

Uuenduslik ja professionaalne LED-tarnija 3Cinno pakub LED-toodete tootjatele loovaid, inspireerivaid ja kohandatavaid LED-tooteid kõigis meelelahutussektorites. Me rõhutame oma integratsiooniteenuse kohandamist, jagades sama eesmärki nagu teie: LED-ekraan ja LED-valgustid on spetsiaalsed. Meie LED-ekraani osakond ja LED-valgustus osakond töötavad koos, et teenida teid kõrge professionaalse standardi, millel on kümneaastase kogemuse meelelahutus LED-tööstuses. Ükskõik mis teie projekti ulatus võib olla, on teile sujuv toetus enne müüki, selle ajal ja pärast seda. Isegi kui midagi läheb valesti, ei kesta see kaua.

3Cinno LED-ekraani või valgustuse kohta lisateabe saamiseks külastage veebilehte 3Cinno www.3Cinno.com.

Kohandatud LED-lahendus ehitab muljetavaldavat BRANDi kogemust!

Võta meiega ühendust: color-facebook-48.png color-linkedin-48.png color-youtube-48.png


Paari:3Cinno LED-valgusprojekt --- DMX jäik Strip & DMX paindlik lint Adidas poodi kaunistamiseks Järgmise:3Cinno LED-valgusprojekt --- DMX paindlik lint keskväljaku treppide kaunistamiseks