3Cinno LED valgustus projekti---F12 DMX LED moodul lõbustuspark

- Sep 04, 2017-

IMG_3873.JPG


3Cinno püüavad suurendada oma kaubamärgi maine ja kogemus!

 

F12 DMX LED moodulsaate aru, värvi, muutuvad järk-järgult, jättes vahele, Death, voolav, kuvada tekst, graafika, animatsiooni, video, jne. LED on majutatud masin UV pulber ja UV-kiirguse eest kaitsta. DIP kui ressursi valgustus on ideaalne kanal kirja ja hele valgustus projektid suurte paneeli super heledus ja ergas värv. Kate on valmistatud õige paindlik silikageeli nii, et see on mugav ja stabiilne paigaldamiseks. sa pressid või auk küljest kergesti lahti. LED võib võtta vabalt. sa pressid või augu, mis on mugav ja selle ekspluatatsioonil tõttu mõistlik projekteerimine küljest kergesti lahti. Graatsiline välimus koos läbipaistva värvi või teha mis tahes värvi matš üritusele.


Projekti mõju:

0107 Case.png


Sarnased tooted:

F12 DMX LED moodul


3Cinno spetsialiseerunud innovatsiooni kohandatav LED tooted ja kõik-ümber sobis paremini teenida klientide vajadustele.


Uuenduslike ja professionaalne LED tarnija 3Cinno pakub loomingulisi, inspireeriv ja kohandatav LED tooted LED tootmisettevõtete meelelahutus turgudel. Järjepidev kohandamine teeninduses integratsiooni jagamise sarnased sama eesmärki: LED-ekraan ja LED valgustus special. Meie LED ekraan osakond ja LED Valgustus osakond koostööd teenindame kõrge kutsestandard koos kümneaastast kogemust meelelahutus LED tööstus. Mis iganes võiks olla teie projekti ulatusega, toetatakse õmblusteta te enne ja pärast müüki. Ka siis, kui midagi läheb valesti, see ei kesta kaua.


3Cinno LED lisateabe kuvamiseks või valgustus, külastada kell 3Cinnowww.3Cinno.com.


Kohandatud LED lahenduse ehitab muljetavaldav brändi kogemus!

Võta meiega ühendust:color-facebook-48.pngcolor-linkedin-48.pngcolor-youtube-48.png


Paari:3Cinno LED valgustus projekti---DMX vertikaalse toru pulm lagede kaunistamiseks Järgmise:3Cinno LED-valgusprojekt --- DMX Vertical Tube ööklubi valgustuseks