3Cinno LED valgustus projekti---DMX vertikaalse toru öö Club lagede kaunistamiseks

- Aug 28, 2017-

DMX 3D V-Tube


3Cinno püüavad suurendada oma kaubamärgi maine ja kogemus!


Double kahepoolne valguse mõju nähtub 360 kraadise nurga all. Läbipaistva hajuti teha tuli palju selge ja puhas, seadistage see disaini kaunistada oma sündmusi. Pidev praegune draiver on lamp, veendumaks, et see võib töötada teatud voolu, mis aitab kaitsta lamp eluiga palju sees. Keskkonnasõbralik, ei ole karm pimestavad ja sumin müra, ei värelus, ultravioletse ja infrapunase kiirgusega.DMX-3D V-toruon geniaalne idee põhineb praeguse tilkuva tuled aga on hoopis teistsugune. Igale LED-ile on reguleeritav ja annab 360 kraadi ülevaate valgus. Toru kerge õhuke disain annab kõige paindlikum ja paigaldus, konnektorid annab väga lihtne paigaldada.

 

Kontseptsioon joonis:

DMX 3D V-TubeDMX 3D V-TubeDMX 3D V-TubeDMX 3D V-Tube

 

 

Projekti mõju:

DMX 3D V-TubeDMX 3D V-TubeDMX 3D V-TubeDMX 3D V-Tube


Näitab kohandatud efektid suure mõjuga ja suurepärane heledus.

F12 DMX LED moodul: 450 tk / DC5V


Sarnased tooted:

DMX-3D V-toru


3Cinno spetsialiseerunud innovatsiooni kohandatav LED tooted ja kõik-ümber sobis paremini teenida klientide vajadustele.


Uuenduslike ja professionaalne LED tarnija 3Cinno pakub loomingulisi, inspireeriv ja kohandatav LED tooted LED tootmisettevõtete meelelahutus turgudel. Järjepidev kohandamine teeninduses integratsiooni jagamise sarnased sama eesmärki: LED-ekraan ja LED valgustus special. Meie LED ekraan osakond ja LED Valgustus osakond koostööd teenindame kõrge kutsestandard koos kümneaastast kogemust meelelahutus LED tööstus. Mis iganes võiks olla teie projekti ulatusega, toetatakse õmblusteta te enne ja pärast müüki. Ka siis, kui midagi läheb valesti, see ei kesta kaua.


3Cinno LED lisateabe kuvamiseks või valgustus, külastada kell 3Cinnowww.3Cinno.com.


Kohandatud LED lahenduse ehitab muljetavaldav brändi kogemus!

Võta meiega ühendust:color-facebook-48.pngcolor-linkedin-48.pngcolor-youtube-48.png


Paari:3Cinno LED-valgusprojekt --- lõbustusparki DMX lumehelbe valgustus Järgmise:3Cinno LED valgustus projekti---DMX vertikaalse toru pulm lagede kaunistamiseks