3Cinno LED-valgusprojekt --- lõbustusparki DMX lumehelbe valgustus

- Sep 11, 2017-

IMG_3305.JPG


3Cinno püüab oma brändi mainet ja kogemusi paremaks muuta!

DMX Snowflake on imeline kaunistus jõuludeks, halloweeniks, uusaastaks, valentinepäevaks ja mistahes festivaliks, mis kajastavad teie pidusid ilusate kergete stringidega, mis rikastavad puhkuse meeleolu suurepäraste värvidega. Mikroarvuti kontrolleriga võib see anda meile erinevaid tulemusi. Lai valik kasutusotstarve võib olla teine ​​valikuvõimalus. Selle vihmakindlad funktsioonid võimaldavad seda paigaldada sise- ja välistingimustes. Elegantne disain, suurepärane kvaliteet ja suurepärane viimistlus. Madal energiatarbimine ja pingeväljund, ohutuks puudutamiseks. Kohandatud värv ja suurus on saadaval. Lihtne paigaldus, lihtne hooldada. Parim valik kaunistamiseks festivalidel romantilise ja puhkuse õhkkonna loomiseks.

Projektifektid :

IMG_3307.JPG

IMG_3310.JPG

IMG_3306.JPG

IMG_3304.JPG


3Cinno on spetsialiseerunud kohandatavate LED-toodete uuendamisele ja kõigile mõeldud suurepärasele teenusele, et paremini teenindada klientide vajadusi.


Uuenduslik ja professionaalne LED-tarnija 3Cinno pakub LED-toodete tootjatele loovaid, inspireerivaid ja kohandatavaid LED-tooteid kõigis meelelahutussektorites. Me rõhutame oma integratsiooniteenuse kohandamist, jagades sama eesmärki nagu teie: LED-ekraan ja LED-valgustid on spetsiaalsed. Meie LED-ekraani osakond ja LED-valgustus osakond töötavad koos, et teenida teid kõrge professionaalse standardi, millel on kümneaastase kogemuse meelelahutus LED-tööstuses. Ükskõik mis teie projekti ulatus võib olla, on teile sujuv toetus enne müüki, selle ajal ja pärast seda. Isegi kui midagi läheb valesti, ei kesta see kaua.


3Cinno LED-ekraani või valgustuse kohta lisateabe saamiseks külastage veebilehte 3Cinno www.3Cinno.com.


Kohandatud LED-lahendus ehitab muljetavaldavat BRANDi kogemust!

Ühenda meiega: color-facebook-48.png color-linkedin-48.png color-youtube-48.png


Paari:3Cinno LED valgustus projekti---50mm DMX Square LED Pixel sise-Club Järgmise:3Cinno LED valgustus projekti---DMX vertikaalse toru öö Club lagede kaunistamiseks