3Cinno LED valgustus projekti---50mm DMX Square LED Pixel sise-Club

- Sep 19, 2017-

QQ图片20160815112354.jpg


3Cinno püüavad suurendada oma kaubamärgi maine ja kogemus!


DMX-Square Pixel LEDvõtta kunagi kerge super ere LED valgusallikaid, hea soojusjuhtivuse alumiiniumraamist. Kiire start, ole virvendust, ei paaris. Ei ole elektriline laine imporditud kergete difusiooni materjalist, elavhõbe ja plii vaba ruut led laelambid. Soojuse hajumise struktuur, pikk eluiga, tavakasutuses võib ulatuda üle 50, 000hours. See saab sooritada hüpped, töötab regulaarselt vett, Death, skaneerimine, kirja kirjutamine mõju. Igaüks võib olla adresseeritavad individuaalselt. Kasutades konstantse voolu juhtida, madala tööpinge, turvaline ja usaldusväärne. Madala energiatarbega, hea värvi küllastust. See võib olla eri värvi ja eri heledust. Ühendab eeliseid, energiasäästu, pika elu, madala kaotus ja lihtne hooldus jne. Lihtne paigaldus, ei vaja paigaldada kruvi. Pikselhaaval LED on katki, see ei mõju teised LED pikslit. Led pixel saab paigaldada mis tahes kujundeid. Alumiiniumist paneel või mitte. See on ilus kuju, mis vastaks punkti, line ja lennuk füüsilise konstruktsiooninõuded lineaarne valgusallika ja floodlighting, täiendada.


Projekti mõju:

QQ图片20160815112344.jpg

QQ图片20160815112349.jpg

QQ图片20160815112358.jpg

工程图.jpg


Sarnased tooted:

DMX-Square Pixel LED


3Cinno spetsialiseerunud innovatsiooni kohandatav LED tooted ja kõik-ümber sobis paremini teenida klientide vajadustele.

 

Uuenduslike ja professionaalne LED tarnija 3Cinno pakub loomingulisi, inspireeriv ja kohandatav LED tooted LED tootmisettevõtete meelelahutus turgudel. Järjepidev kohandamine teeninduses integratsiooni jagamise sarnased sama eesmärki: LED-ekraan ja LED valgustus special. Meie LED ekraan osakond ja LED Valgustus osakond koostööd teenindame kõrge kutsestandard koos kümneaastast kogemust meelelahutus LED tööstus. Mis iganes võiks olla teie projekti ulatusega, toetatakse õmblusteta te enne ja pärast müüki. Ka siis, kui midagi läheb valesti, see ei kesta kaua.

 

3Cinno LED lisateabe kuvamiseks või valgustus, külastada kell 3Cinnowww.3Cinno.com.

 

Kohandatud LED lahenduse ehitab muljetavaldav brändi kogemus!

Võta meiega ühendust:color-facebook-48.pngcolor-linkedin-48.pngcolor-youtube-48.png


Paari:3Cinno LED valgustus projekti---DMX alumiiniumist riba valgustus Baar Järgmise:3Cinno LED-valgusprojekt --- lõbustusparki DMX lumehelbe valgustus