3Cinno LED-valgusprojekt --- Kohandatud LED märgistused NISSANi autode edasimüüjale

- Oct 24, 2017-

5.jpg3Cinno püüab oma brändi mainet ja kogemusi paremaks muuta!


1.jpg12.jpg

Klient saatis meile proovi, mille läbimõõt on 0,6 m ja soovitav toode on proovist palju suurem, pikim pikkus on kuni 1,6 m. Kuid meil ei ole alguses CAD-suurust, nii et meie insener hakkab joonistama.

7.jpg
8.jpgGalvaniseerimisel on suurte suuruste tõttu raskendatud, enamik turul asuvatest tehastest ei saa sellist suuremahulist toodet galvaniseerida, mistõttu sulgege tooteplaadid kolme ossa eraldi. Produkti hallituse galvaaniline plaat lõppes pärast kahekordset galvaanilist katmist.


11.JPG
Kohandatud LED-PCB-plaat ja tootevorm on samaaegselt, kogu PCB-plaat koosneb 10-st fännakujulistest PCB-plaatidest, 4 ebakorrapärasest PCB-plaadist, 4-osalistest ristkülikukujulistest PCB-plaatidest ja 2 suurest ristkülikukujulise PCB plaadist.
9.jpg


Pärast valuvormi ja trükkplaadi tarnimist testitakse ja korraldatakse täielikultProjektifektid:

10.jpg


3Cinno on spetsialiseerunud kohandatavate LED-toodete uuendamisele ja kõigile mõeldud suurepärasele teenusele, et paremini teenindada klientide vajadusi.

Uuenduslik ja professionaalne LED-tarnija 3Cinno pakub LED-toodete tootjatele loovaid, inspireerivaid ja kohandatavaid LED-tooteid kõigis meelelahutussektorites. Me rõhutame oma integratsiooniteenuse kohandamist, jagades sama eesmärki nagu teie: LED-ekraan ja LED-valgustid on spetsiaalsed. Meie LED-ekraani osakond ja LED-valgustus osakond töötavad koos, et teenida teid kõrge professionaalse standardi, millel on kümneaastase kogemuse meelelahutus LED-tööstuses. Ükskõik mis teie projekti ulatus võib olla, on teile sujuv toetus enne müüki, selle ajal ja pärast seda. Isegi kui midagi läheb valesti, ei kesta see kaua.

3Cinno LED-ekraani või valgustuse kohta lisateabe saamiseks külastage veebilehte 3Cinno www.3Cinno.com.

Kohandatud LED-lahendus ehitab muljetavaldavat BRANDi kogemust!

Võta meiega ühendust: color-facebook-48.png color-linkedin-48.png color-youtube-48.png


Paari:3Cinno LED Dot valgustuse-valgustuse projekt 1 Järgmise:3Cinno LED-valgusprojekt --- DMX jäik Strip & DMX paindlik lint Adidas poodi kaunistamiseks