3Cinno LED-valgusprojekt --- DMX 3D vertikaalne toru ööklubi valgustuseks

- Nov 27, 2017-

IMG_2227.JPG


3Cinno püüab oma brändi mainet ja kogemusi paremaks muuta!

DMX 3D vertikaalne toru kahepoolsete valgusefektidega saab näha 360 kraadi ainulaadse ja elava efektiga. Pidev voolujuht on disainitud kahekordse suurusega, mis aitab kaasa LED-de eluea kaitsele. DMX512 protokoll, jagades edastuskaugusi ja häiretevastase võime suutlikkust. Valgus ja heli juhitavad sünkroonselt, muusika kontrollitav. Keskkonnasõbralik, karmid pimestavad ja suminavad müra, ei peegelda. Mis tahes DMX-kontrolleriga ühilduv DMX-i valgusjuhtimise lahendus. Kasutame tahkeid kondensaate, muudame selle stabiilsemaks, eluiga on üle 50000h. Meil on lühise, praeguse, ülekuumenemise kaitse disain. Tõhus jõuhaldus muudab LED-i 40% võimsuse. Tuledel on lai pinge vahemik, DC15 kuni DC24V, mis tõstis LED-värvi stabiilsemaks. Torusid juhivad DMX kontroller ja tarkvara. Tarkvara on valguskeskus, tarkvaraväljundsignaal DMX-kontrollerile ja kontroller muudavad märgi torudesse. See võib muuta toru värvi ja liigutamist.

Iga klaasi valgus lülitub sisse ja välja ükshaaval järjest ja kiiresti nagu meteoor dušš või lumesadu öösel taevas. Eriti kvaliteetse materjaliga ja läbipaistva toruga vastupidavam, teevad selle valguse väga selgeks ja puhtaks.

Projektifektid:

IMG_2209.JPGmeteor light1.jpg

Meteoor dušš, romantiline esteetika.


Seotud tooted:

DMX 3D V-Tube


3Cinno on spetsialiseerunud kohandatavate LED-toodete uuendamisele ja kõigile mõeldud suurepärasele teenusele, et paremini teenindada klientide vajadusi.

Uuenduslik ja professionaalne LED-tarnija 3Cinno pakub LED-toodete tootjatele loovaid, inspireerivaid ja kohandatavaid LED-tooteid kõigis meelelahutussektorites. Me rõhutame oma integratsiooniteenuse kohandamist, jagades sama eesmärki nagu teie: LED-ekraan ja LED-valgustid on spetsiaalsed. Meie LED-ekraani osakond ja LED-valgustus osakond töötavad koos, et teenida teid kõrge professionaalse standardi, millel on kümneaastase kogemuse meelelahutus LED-tööstuses. Ükskõik mis teie projekti ulatus võib olla, on teile sujuv toetus enne müüki, selle ajal ja pärast seda. Isegi kui midagi läheb valesti, ei kesta see kaua.

3Cinno LED-ekraani või valgustuse kohta lisateabe saamiseks külastage veebilehte 3Cinno www.3Cinno.com.

Kohandatud LED-lahendus ehitab muljetavaldavat BRANDi kogemust!

Võta meiega ühendust: color-facebook-48.png color-linkedin-48.png color-youtube-48.png
Paari:3Cinno LED-valgusprojekt --- DMX paindlik lint keskväljaku treppide kaunistamiseks Järgmise:3Cinno LED-valgusprojekt --- DMX R-Dot tänavavalgustuseks