3Cinno LED-valgusprojekt --- DMX Vertical Tube ööklubi valgustuseks

- Oct 09, 2017-

IMG_3283.JPG


3Cinno püüab oma brändi mainet ja kogemusi paremaks muuta!

DMX 3D V-Tube kujundatud selge PC toru, must PCB plaat. Töötamine DMX512 protokolliga otse, stabiilne töövõime ja sujuvalt muutmine. Sisseehitatud regulaatoriring võib paremini kaitsta IC-d ja pikendada kasutuseaega. Wonderful performance toimib Madrix tarkvara abil. Keskkonnasõbralik, karmid pimestavad ja suminavad müra, ei peegelda. Paralleelselt DMX-signaal, mis väldib kõiki tuled, mida mõjutab järjestikuse ühenduse ühe valgus tõrge. Veekindel, energiasäästlik, odav hooldus ja pikk eluiga. Kahekordse suurusega LED-valgusallikas, 4 LED-d nagu 1 pikslit, 360-kraadine vaatenurk, maagiline 3D-efekt. Pikkust saab kohandada, alates 0,5m kuni 2m, et vastata erinevatele disainnõuetele.

Projektifektid:

IMG_3284.JPG

QQ截图20151022193156.png


Seotud tooted:

DMX 3D V-Tube3Cinno on spetsialiseerunud kohandatavate LED-toodete uuendamisele ja kõigile mõeldud suurepärasele teenusele, et paremini teenindada klientide vajadusi.

Uuenduslik ja professionaalne LED-tarnija 3Cinno pakub LED-toodete tootjatele loovaid, inspireerivaid ja kohandatavaid LED-tooteid kõigis meelelahutussektorites. Me rõhutame oma integratsiooniteenuse kohandamist, jagades sama eesmärki nagu teie: LED-ekraan ja LED-valgustid on spetsiaalsed. Meie LED-ekraani osakond ja LED-valgustus osakond töötavad koos, et teenida teid kõrge professionaalse standardi, millel on kümneaastase kogemuse meelelahutus LED-tööstuses. Ükskõik mis teie projekti ulatus võib olla, on teile sujuv toetus enne müüki, selle ajal ja pärast seda. Isegi kui midagi läheb valesti, ei kesta see kaua.

3Cinno LED-ekraani või valgustuse kohta lisateabe saamiseks külastage veebilehte 3Cinno www.3Cinno.com.

Kohandatud LED-lahendus ehitab muljetavaldavat BRANDi kogemust!

Ühenda meiega: color-facebook-48.png color-linkedin-48.png color-youtube-48.png


Paari:3Cinno LED valgustus projekti---F12 DMX LED moodul lõbustuspark Järgmise:3Cinno LED valgustus projekti---F12 DMX LED moodul Baar teenetemärgi