3Cinno LED valgustus projekti---DMX alumiiniumist riba valgustus Baar

- Sep 25, 2017-

image44.JPG


3Cinno püüavad suurendada oma kaubamärgi maine ja kogemus!

 

DMX alumiinium Baarvastu eredat SMD5050 kui valgusallikat. IP67, hüdroisolatsioon, täielik kapseldus, kaetud saab sise- või välistingimustes. Pixel pigi saab kohandada erinevaid disaini nõude täitmiseks. Pidev praegune draiver aitab kaitsta LED eluiga. DMX512 protokolli, pikamaa jagamine ja kõrge võime anti häireid. Valguse ja heli juhtida sünkroonselt, muusika kontrollitavad. Keskkonna sõbralik, mitte karm pimestavad ja sumin müra, ei värelus. Ka Radiates, PCB pardal ja välja koorega, valmistatud alumiiniumist materjalid, madal soojus- ja lihtne väljund. Kui suure koguse kasutajaga kontroller saab töötas nagu LED paneelid, saab kasutada led ekraan pilti ja video.

 

 

 

Projekti mõju:


image2.JPG

image3.JPG

image33.JPG

image22.JPG


Sarnased tooted:

DMX RGBW alumiinium Baar


3Cinno spetsialiseerunud innovatsiooni kohandatav LED tooted ja kõik-ümber sobis paremini teenida klientide vajadustele.

 

Uuenduslike ja professionaalne LED tarnija 3Cinno pakub loomingulisi, inspireeriv ja kohandatav LED tooted LED tootmisettevõtete meelelahutus turgudel. Järjepidev kohandamine teeninduses integratsiooni jagamise sarnased sama eesmärki: LED-ekraan ja LED valgustus special. Meie LED ekraan osakond ja LED Valgustus osakond koostööd teenindame kõrge kutsestandard koos kümneaastast kogemust meelelahutus LED tööstus. Mis iganes võiks olla teie projekti ulatusega, toetatakse õmblusteta te enne ja pärast müüki. Ka siis, kui midagi läheb valesti, see ei kesta kaua.

 

 

3Cinno LED lisateabe kuvamiseks või valgustus, külastada kell 3Cinnowww.3Cinno.com.

 

Kohandatud LED lahenduse ehitab muljetavaldav brändi kogemus!

Võta meiega ühendust:color-facebook-48.pngcolor-linkedin-48.pngcolor-youtube-48.png


Paari:3Cinno LED valgustus projekti---DMX alumiinium Baar RITZ Hotel fassaad Järgmise:3Cinno LED valgustus projekti---50mm DMX Square LED Pixel sise-Club