3Cinno LED-valgusprojekt --- DMX paindlik lint keskväljaku treppide kaunistamiseks

- Nov 17, 2017-

10Pixel/M DMX Flexible Strip


3Cinno püüab oma brändi mainet ja kogemusi paremaks muuta!

DMX Flexible Strip on pehme materjal, mida saab juhuslikult mähistada ja vabalt liigutada kolmemõõtmelises ruumis, purustamata. Iga piksli riba kasutatakse standardse DMX512 PROTOCOL DMX512 IC-iga ja iga piksel saab realiseerida kõrgekvaliteetset halli skaalat. Neid saab kasutada sise- ja välistingimustes, nagu näiteks hoone fassaad, kaubanduskeskus, pühade tseremoonia või pidu, diskoteek, ööklubi kaunistamine. Kohandatud pikkus ja lihtne paigaldamine. See on täiesti sile ja isegi kergelt leviv, lahendades ebaühtlase helendava probleemi. Eriti heledana, vähese energiatarbega ja keskkonnasõbralike omadustega, annab see selline valgusriba teile elava ja värvilise elu.

 

Projektifektid:

10Pixel/M DMX Flexible Strip

10Pixel/M DMX Flexible Strip

10Pixel/M DMX Flexible StripSeotud tooted:

10Pixel / M DMX paindlik lint3Cinno on spetsialiseerunud kohandatavate LED-toodete uuendamisele ja kõigile mõeldud suurepärasele teenusele, et paremini teenindada klientide vajadusi.

Uuenduslik ja professionaalne LED-tarnija 3Cinno pakub LED-toodete tootjatele loovaid, inspireerivaid ja kohandatavaid LED-tooteid kõigis meelelahutussektorites. Me rõhutame oma integratsiooniteenuse kohandamist, jagades sama eesmärki nagu teie: LED-ekraan ja LED-valgustid on spetsiaalsed. Meie LED-ekraani osakond ja LED-valgustus osakond töötavad koos, et teenida teid kõrge professionaalse standardi, millel on kümneaastase kogemuse meelelahutus LED-tööstuses. Ükskõik mis teie projekti ulatus võib olla, on teile sujuv toetus enne müüki, selle ajal ja pärast seda. Isegi kui midagi läheb valesti, ei kesta see kaua.

3Cinno LED-ekraani või valgustuse kohta lisateabe saamiseks külastage veebilehte 3Cinno www.3Cinno.com.

Kohandatud LED-lahendus ehitab muljetavaldavat BRANDi kogemust!

Võta meiega ühendust: color-facebook-48.png color-linkedin-48.png color-youtube-48.png


Paari:3Cinno arhitektuuri valgustusprojekt Järgmise:3Cinno LED-valgusprojekt --- DMX 3D vertikaalne toru ööklubi valgustuseks