3Cinno LED-valgusprojekt --- DMX R-Dot tänavavalgustuseks

- Nov 02, 2017-


Australia Project 5.jpg


3Cinno püüab oma brändi mainet ja kogemusi paremaks muuta!

DMX R-Dot kui dekoratiivne valgus on laialdaselt kasutatud elava esituse, puhkusepäeva, pulmakinki, festivali tähistamiseks. Kokkupandav tugev konstruktsioon, paindlik kuju, mis on rakendatud mis tahes stseenile. Kõrge valguse läbilaskvus, kõrge värskendussagedus, kõrge kulutõhusus. DMX R-Dot on dekoratsioonivalgustuseks populaarne kogu maailmas. Valgus jätkub pärast purustatud pikslite kadumist, andmed edastavad isegi mõnda lähedast pikslit. DMX-kontroller saab DMX R-Dot'i sisse või välja lülitada, muudab muudetud värvi kõnet ja kontrollib DMX R-Dot'i heledust ... Võite reguleerida kontrolleri efekti, mida soovite. Usaldusväärne kvaliteet, IP65 veekindel ja tolmukindel, sobib püsiva välistingimustes kasutamiseks. See võib olla paindlik, lihtne paigaldada, lihtne kasutada, lihtne transportimine ..


Projektifektid:

2.jpg

1.jpg


Seotud tooted:

DMX R-Dot


3Cinno on spetsialiseerunud kohandatavate LED-toodete uuendamisele ja kõigile mõeldud suurepärasele teenusele, et paremini teenindada klientide vajadusi.

Uuenduslik ja professionaalne LED-tarnija 3Cinno pakub LED-toodete tootjatele loovaid, inspireerivaid ja kohandatavaid LED-tooteid kõigis meelelahutussektorites. Me rõhutame oma integratsiooniteenuse kohandamist, jagades sama eesmärki nagu teie: LED-ekraan ja LED-valgustid on spetsiaalsed. Meie LED-ekraani osakond ja LED-valgustus osakond töötavad koos, et teenida teid kõrge professionaalse standardi, millel on kümneaastase kogemuse meelelahutus LED-tööstuses. Ükskõik mis teie projekti ulatus võib olla, on teile sujuv toetus enne müüki, selle ajal ja pärast seda. Isegi kui midagi läheb valesti, ei kesta see kaua.

3Cinno LED-ekraani või valgustuse kohta lisateabe saamiseks külastage veebilehte 3Cinno www.3Cinno.com.

Kohandatud LED-lahendus ehitab muljetavaldavat BRANDi kogemust!

Võta meiega ühendust: color-facebook-48.png color-linkedin-48.png color-youtube-48.png


Paari:3Cinno LED-valgusprojekt --- DMX 3D vertikaalne toru ööklubi valgustuseks Järgmise:3Cinno LED-valgusprojekt --- LED Flexi Mesh staadiumivalgustuseks