3Cinno LED-valgusprojekt --- DMX jäik Strip & DMX paindlik lint Adidas poodi kaunistamiseks

- Nov 21, 2017-

DMX Strip4.JPG


3Cinno püüab oma brändi mainet ja kogemusi paremaks muuta!

DMX Rigid Strip on 120-kraadise laiusega nurga all nähtav, sile ja ühtlane valguskiht. Vastavalt praktilistele nõudmistele lõigatakse igal 3 läänemoodulit piki lõikamismärke. Madal energiatarve 50 000 + tunde pikkusega. Väga hele, kõrge intensiivsus ja usaldusväärsus. Paindlik lint kõverate ümber kõverdamiseks. Tahke, tugev šokk, vibratsioonikindel. DMX Rigid Strip võib saavutada täisvärviga voolava vee mõju, jälitavad ja skaneerivad. Sõltuvalt erinevatest paigaldamismeetoditest võib moodustada erineva värvi iseloomu ja disaini dünaamiline efekt. Lihtne paigaldus, kõrge heledus, ohutu ja energiasäästlikkus, pikk eluiga, vähene heleduse vähenemine.

DMX Flexible Strip on pehme materjal, mida saab juhuslikult mähistada ja vabalt liigutada kolmemõõtmelises ruumis, purustamata. Iga piksli riba kasutatakse standardse DMX512 PROTOCOL DMX512 IC-iga ja iga piksel saab realiseerida kõrgekvaliteetset halli skaalat. Neid saab kasutada sise- ja välistingimustes, nagu näiteks hoone fassaad, kaubanduskeskus, pühade tseremoonia või pidu, diskoteek, ööklubi kaunistamine. Kohandatud pikkus ja lihtne paigaldamine. See on täiesti sile ja isegi kergelt leviv, lahendades ebaühtlase helendava probleemi. Eriti heledana, vähese energiatarbega ja keskkonnasõbralike omadustega, annab see selline valgusriba teile elava ja värvilise elu.


Projektifektid:

IMG_2518.JPG


Seotud tooted:

10Pixel / M DMX paindlik lint


3Cinno on spetsialiseerunud kohandatavate LED-toodete uuendamisele ja kõigile mõeldud suurepärasele teenusele, et paremini teenindada klientide vajadusi.

Uuenduslik ja professionaalne LED-tarnija 3Cinno pakub LED-toodete tootjatele loovaid, inspireerivaid ja kohandatavaid LED-tooteid kõigis meelelahutussektorites. Me rõhutame oma integratsiooniteenuse kohandamist, jagades sama eesmärki nagu teie: LED-ekraan ja LED-valgustid on spetsiaalsed. Meie LED-ekraani osakond ja LED-valgustus osakond töötavad koos, et teenida teid kõrge professionaalse standardi, millel on kümneaastase kogemuse meelelahutus LED-tööstuses. Ükskõik mis teie projekti ulatus võib olla, on teile sujuv toetus enne müüki, selle ajal ja pärast seda. Isegi kui midagi läheb valesti, ei kesta see kaua.

3Cinno LED-ekraani või valgustuse kohta lisateabe saamiseks külastage veebilehte 3Cinno www.3Cinno.com.

Kohandatud LED-lahendus ehitab muljetavaldavat BRANDi kogemust!

Võta meiega ühendust: color-facebook-48.png color-linkedin-48.png color-youtube-48.png


Paari:3Cinno LED-valgusprojekt --- Kohandatud LED märgistused NISSANi autode edasimüüjale Järgmise:3Cinno arhitektuuri valgustusprojekt