3Cinno LED-valgusprojekt --- LED Flexi Mesh staadiumivalgustuseks

- Nov 06, 2017-

rihchy martin  project.jpg


3Cinno püüab oma brändi mainet ja kogemusi paremaks muuta!

LED Flexi Mesh on kerge kaal, õhuke, läbipaistev, ja kasutaja saab teha suurema piirkonna ekraani koos vajalike üksuste moodulitega. Veekindla ja tuulekindla konstruktsiooniga saab seda kasutada välistingimustes. LED Flexi Mesh koosneb teatud tüüpi kergest pehmest ja paindlikust LED-pikslitest, mis võiksid kokku puutuda ka läbipaistva täisvärvidesüsteemiga mugavate tarvikute abil. Selle funktsioonid on paindlikud paigaldus, kerge kaal, väga läbipaistvad, mis on kohandatud erinevatele paigaldistele, nagu painutamine, kokkutõmbamine, mähised, kiik jne. See on kõrge kunstniku ja loovuse, mida saab vabalt kokku panna erinevatesse kujudesse . IP 66, sobib püsiva välitingimustes või siseruumides kasutamiseks. Kõrge läbilaskvus, läbige kerge valguse, õhu ja suitsu. See võib saavutada täpse punkti, joone ja tasapinna rakenduse. Loomingulise disaini ettevõtte jaoks on parim valik disaini ja rakenduste lihtsustamiseks ühe tootega.


Projektifektid:

rihchy martin  project (1).JPG

rihchy martin  project (3).JPGSeotud tooted:

LED Flexi Mesh

3Cinno on spetsialiseerunud kohandatavate LED-toodete uuendamisele ja kõigile mõeldud suurepärasele teenusele, et paremini teenindada klientide vajadusi.

Uuenduslik ja professionaalne LED-tarnija 3Cinno pakub LED-toodete tootjatele loovaid, inspireerivaid ja kohandatavaid LED-tooteid kõigis meelelahutussektorites. Me rõhutame oma integratsiooniteenuse kohandamist, jagades sama eesmärki nagu teie: LED-ekraan ja LED-valgustid on spetsiaalsed. Meie LED-ekraani osakond ja LED-valgustus osakond töötavad koos, et teenida teid kõrge professionaalse standardi, millel on kümneaastase kogemuse meelelahutus LED-tööstuses. Ükskõik mis teie projekti ulatus võib olla, on teile sujuv toetus enne müüki, selle ajal ja pärast seda. Isegi kui midagi läheb valesti, ei kesta see kaua.

3Cinno LED-ekraani või valgustuse kohta lisateabe saamiseks külastage veebilehte 3Cinno www.3Cinno.com.

Kohandatud LED-lahendus ehitab muljetavaldavat BRANDi kogemust!

Võta meiega ühendust: color-facebook-48.png color-linkedin-48.png color-youtube-48.png


Paari:3Cinno LED-valgusprojekt --- DMX R-Dot tänavavalgustuseks Järgmise:3Cinno LED valgustus projekti---DMX alumiinium Baar RITZ Hotel fassaad