3Cinno LED valgustus projekti---DMX alumiinium Baar RITZ Hotel fassaad

- Aug 08, 2017-

^1E70AE9134B7EF363E1530D679B66975197EBCC26F7A7BAC45^pimgpsh_fullsize_distr.jpg


3Cinno püüavad suurendada oma kaubamärgi maine ja kogemus!

 

Kasutame suure heleduse SMD RGB 5050 LED riba meie tagada selge ja meeldiv valgusvihu. Pidev praegune draiver on mõeldud LED riba PCB. Energiasääst, odav hooldus ja pikk kasutusiga. Alumiiniumi sulamist kest ja PC tulekaitsega plastist, kõrge tugevus, šokk vastupanu, anti vananemist, anti UV. Toetada DMX512 kontroller, aadress saab seada automaatselt ja käsitsi, kliendi nõudmisi erinevat olukorda, kaua edastava signaali ja tugev anti häireid. Kaabel valguse alt läbi saab aru pole lõhe kaabel valguse ja valgus. Kõigile istutamise liim veesõidukitele, veekindel jõudlus on parem ja saavutada IP65. Teeme veekindel lahendus pinnal tagada töö ja baar. 40% säästmiseks tõhusam võimu juhtimise disain. Mitmeotstarbeline ja lihtne paigaldus:DMX alumiinium Baarsaab paigaldada kaubanduskeskus, pank ja silla fassaad jne. Hea soojuse hajumise funktsiooni alumiinium profiiliga. Rohkem kate vabatahtlik piimjas, tawny. Suured valgust kiirgav nurk hajuti kate. 3Cinno kontrolleri ja MADRIX tarkvara, on võimalik saavutada värvide tuhmumist, vahele, skaneerimine, tagaajamine ja mängida flash ja video, muusika jne. Mooduli kujundus, teaduse struktuuri säilitada minutites. Täiustatud disain võimaldab spektri muuta lihtne ja tasuta võimalus ükskõik millises kasvu.

 

Projekti mõju:

DMX Aluminum bar

 

DMX Aluminum Bar

 

DMX Aluminum Bar


Sarnased tooted:

16 pikslit/M DMX alumiinium Baar   

20 pikslit/M DMX alumiinium Baar

DC12/24V DMX RGBW alumiinium Baar

DC48V DMX RGBW alumiinium Baar

 

3Cinno spetsialiseerunud innovatsiooni kohandatav LED tooted ja kõik-ümber sobis paremini teenida klientide vajadustele.

 

Uuenduslike ja professionaalne LED tarnija 3Cinno pakub loomingulisi, inspireeriv ja kohandatav LED tooted LED tootmisettevõtete meelelahutus turgudel. Järjepidev kohandamine teeninduses integratsiooni jagamise sarnased sama eesmärki: LED-ekraan ja LED valgustus special. Meie LED ekraan osakond ja LED Valgustus osakond koostööd teenindame kõrge kutsestandard koos kümneaastast kogemust meelelahutus LED tööstus. Mis iganes võiks olla teie projekti ulatusega, toetatakse õmblusteta te enne ja pärast müüki. Ka siis, kui midagi läheb valesti, see ei kesta kaua.

 

3Cinno LED lisateabe kuvamiseks või valgustus, külastada kell 3Cinnowww.3Cinno.com.

 

Kohandatud LED lahenduse ehitab muljetavaldav brändi kogemus!

Võta meiega ühendust:3cinno Facebook 3Cinno LinkedIn 3Cinno Youtube


Paari:3Cinno LED-valgusprojekt --- LED Flexi Mesh staadiumivalgustuseks Järgmise:3Cinno LED valgustus projekti---DMX alumiiniumist riba valgustus Baar