Kohandatud Tulip tuled ehitada valgustus maailma fantaasia

- Nov 30, 2016-

Üks edukamaid kohandamine projektide 3Cinno, valmistatud Shenzhen vastavalt on teinud, meil on au olla suurepärane tulip valgustuse projekti kaudu:-joonistus-to-reaalsuse kohandamise protsessi käigus.

Kõrvalkohandatud Lumehelbed, see geniaalne tulip tuled idee on ka pärit Mandylight loominguline mõtetes, kõige uuenduslikum ja produktiivne valgustus disain firma me kunagi teada. Mandylights alati väärtuse bespokeness sisekujundust. Asemel improviseerides ja mis on juba turul, austada oma loovuse ja õnnestub leida tõhusalt realiseerida unistus disain.

Tulemus on tähelepanuväärne. Üle saja tulbid kasvavad välja jõe, mistõttu on suurepärane wanderland siit maailmast.

Shenzhen alltöövõtjatele tahke ja loendatavate suhe põhineb kohandamine näiliselt heidutav protsess on tegelikult lihtne ja kerge. Keskendume mõista iga detail toote ideed konsultatsiooni ning kõik vahendid, mis on vaja teha golden proovi enne suurema koguse päring integreerivad.

Kõik nende aastate kogemus aitab klientidele tuua elus oma unelmate disainilahenduste kohandamine, usume, et kui tegemist firmastiil, kohandamine on üks tõhusamaid viise eristavad endid võistlustel.

Toote buffee

DMX painduvad ribad:

DMX512 standard 36 LED, 6 pikslit, DC24V

Eritellimusel valmistatud Tulip raam (vastavalt kliendi algne joonis)

www.3cinno.com

Kohandatud valgustus teeb teie sündmuste meistriks

Võta meiega ühendust:


Paari:3Cinno's kohandamine: kohandatud LED märk juhtum Järgmise:Loominguline LED pikslit enimmüüdud tutvustus-DMX R-Dot