DMX LED Pixel tuled taotluse Overview1

- Aug 18, 2016-

Club valgustus siseruumides pikslit

Sel kuul, 250 ühikutDMX 50mm kandiline pixel tuledOleme tarninud püsivalt paigaldatud thenewly avatud lounge, USA.

Siseruumides LED piksli kerge kandiline karkassi hõlmatud difuusori poolläbipaistev kuubi, ühtlane ja pehme valgus levib funktsioone. Kaasa kaablid tulla oma ruudukujuline alus, mis lisab kruvi paigaldamiseks on allservas. Kaabli all kanne viis võimaldab lisada pikslit augud laes. Sobib siseruumides kasutamiseks. Kui otsite dekoratiivsed pikslit tuled siseruumides rakenduse oma klubi või isikutele, oleks tasuv toodete valiku. Põhineb DMX512 standardprotokolli, saate käivitada pikslite kõik DMX seadmed värvilisi valgusefekte.

Meelelahutus ja Architainment väljas pikslit

Võrreldes siseruumides pikslit, on lai tootevalik veekindel LED pixel tuled IP65 IP68. Sarnane50mm pikslit, teised suurused on saadaval30mm,100mm, ja120mm.

Kasutada väiksemat mudelit, baarid, klubid, pooled, Pulmad, festivalid, ja dekoratiivsed valguse stringidena. Aloominguline ja dünaamiline DJ fassaadkonfigureerida 30mm pikslit. Muud kui, et väiksemate pikslit suunda kasutatavad võrgusilma lihtsaid pilte ja video sisu kuvamiseks. Hotelli kalduvad kasutama suurema pikslit (100mm ja 120mm) arhitektuurne valgustus disain, vastavalt suurem summa valguse Väljundenergia üle 10 LED ühtse Pixel.

Kõrge kvaliteediga pikslit kõrge nõudlik väliskeskkonnas

Kui soovid ehitada LED media võrgusilma hoone fassaadi üle meieR-punkt seeriaon parim lahendus. Piksel on paindlik stringid, kas tavalise ristkülikukujulise konfiguratsiooni või huvitav struktuuride ja mudelite korral. See on IP68 hinnatud ja hästi töötada subzero temperatuuri. On olemas kinnitatud andmed töötamise 35℃ alla nulli. Korgiga spetsiaalselt tihedusega polüetüleenist ümmargune, Pangaautomaat hooldus- ja remonditeenused mugavalt tehakse eest ilma kogu string või string välja surnud pikslis kärpida. R-punkt on DMX-põhine versioon ja DMX. DMX versioon on teada, stabiilne ja pikem andmeedastust (100 meetrit).

Non-DMX versioon pikslit rakendatakse sageli suurte tavapäraste LED kardin või LED võrgusilma konfigureerimise, kontrollib märkeruut integreeritud võimu ja andmete allikas. Samuti on populaarsed mõnes etapis. Olla LED etapi taustaks või LED kardin või etapi teenetemärgi, toob R-Dot kompromissitu performance ürituse.

R-punkt tegevuses. Richy Martin kontsert etapil.

www.3cinno.com

Kohandada oma LED.


Paari:DMX LED Pixel tuled taotluse Overview2 Järgmise:Kohandatud valgustus juhtumiuuring