DMX LED Pixel tuled taotluse Overview2

- Aug 25, 2016-

Aastaleelmine blogi, meil on giidiga läbi mitmeid rakendusi, mis kasutavad eri tüüpi LED pixel tuled. Seekord me jätkata arutelu mitme muu LED dot inventar.

Meelelahutus ja Architainment valgustus kasutades kõrge võimsusega LED pikslit

Kui valgustuse projekteerimine nõuab kõrge heleduse LED võistluskalendri, suure võimsusega LED võistluskalendri on. Meie hinnatud suure võimsusega pikslit IP65 on saadavalø64mmjaø80mm. Ühe piksli salvestab ainult 1 tk 3W LED. Need 2 mudelit on alumiiniumprofiilist tagamaks paremaid.

Samuti leiadDMX Super Dotrohkem sorteerimata versioon IP67 kaitse. Pistikud tulevad välja algus-ja dot on Chogori's veekindel tooteid. Kerge difuusorid on selge korter ja piimjas kuppel. Suurem veekindel võime ja suure heleduse (2.5W), on usaldusväärne LED pixel võistluskalendri kasutatakse nii sise- kui rakendus.

Seina pesu tuled on laialt kasutusel architainment valgustid.DMX seina pesu Doton üks loominguline seinavalgustite pesta. Kohapeal dot struktuuri asemel lineaarne. Iga punkt talletab 4 w suure võimsusega LED. Maksimaalne vahel iga punkt on 375px suurem kui sammu iga piksli lineaarne seina pesumasin. Dot versioon wall pesumasin ei saa veel täiuslik, kui soovid värvi pesu kumer sein kuhu panna see uuenduslik võistluskalendri mööda kaardus liigendamine. See on paindlik pixel, mida saab panna kõikjal ja isegi sobib raske kohapeal.

Tasuv moodul String tuled meelelahutuse valgustuse lahendus

DMX LED moodul valgustidPaljud inimesed kasutavad suunda näeb haldjas tuled jõulud, Pulmad ja muud festivalid. Arukalt juhitav moodul seeria tehakse mitmekülgne lahendus meelelahutuse valgustuse projekti. Tegemist on paindliku ribadena, mis võimaldab huvitav ja loominguline konfiguratsiooni. Seda saab kasutada isegi luua lihtsaid pilte ja video sisu kuvamiseks ekraani.


www.3cinno.com

Kohandada oma LED.


Paari:Valgustus vertikaalne paigaldus-DMX V-seeria Järgmise:DMX LED Pixel tuled taotluse Overview1