Näpunäidet, kus China(1)

- Jan 13, 2016-

Võib esineda võimaluse teil võtta reis business Hiinasse, kui teil on töösuhted seal. Tõenäoliselt sa ka tahad saada eelnevalt ettevalmistatud, teha teie külastuse seal sujuv ja rahuldust. Kuid siiski tekib müüdid; ja lõbus, kuid tõsi fakte te soovite teada.

Vastavalt oma kogemuste saamisest Lääne inimesed külastavad meid Hiinas, kogume tuua mõned nõuanded, mis on abiks, kui te kavatsete vägevaid ja Hiina kohta vaata ise.

1. kükitama WC

Kommentaar on Quora ütleb, et Hiina on "halvim kohtades tualetti kunagi". Noh, Hiina võiks öelda, see on ainult pool tõsi.

Esimene asi, mida vaja teada on, et enamik tualetid siin on kükitama stiilis. Kuigi on Lääne stiilis WC Viimane star hinnatud hotellikohti või väljamõeldud restoranid siin on Hiina, kuid mis ei muutu, kui me oleme harjunud "ärisuhetes". Ükskõik kui hästi me teame, kuidas kasutada Lääne WC, paljud meist ei saa aidata, kuid kasutades oma teed: astudes ja kükitama uuesti... Ha-ha... Miks? Sest meil on stereotüüp selle kohta siin: mitte puhas kasutama Lääne stiilis avalikus kohas. Ainult mõelnud seda kasutada pärast seda, kui nii paljud inimesed tagumik isegi WC paberiga näidatakse täiesti hirmutab meid ära; ja mõned meist isegi hirmud, mis see vee sprinkles tagumik. Tänapäeval üha rohkem Hiina kasutavad Lääne WC kuid enamasti kodu ja avalikes kohtades. Ongi, kus sa saad kindlasti hea kanalisatsioon.

Nii, siin tuleb oma otsa kasutades WC siin. Ole ettevaatlik, kui kasutate Lääne stiilis eriti avalikus kohas. Leiad see on ummistunud või millel on jälgedes. Ha-ha... Et jätab lihtsalt proovige kükitama stiili ja kasutada seda võimalust. Kui ei ole nii, võite seda teha, siis Leia soovitud kanalisatsiooni puhas Lääne WC viie tärni hotelle või mis tahes väljamõeldud kohti leida uncrowded.

Teine oluline asi, mida mäletan on alati esitada tualettpaber ise. Enamasti on seal ei ole ühtegi paberit avalik WC.


2.imelik toit.

See on ohutu öelda, et iga Hiina on hull Hiina toitu. On suur valik ja isegi ise on, pole piisavalt võimalus proovida neid kõiki või on julgust seda teha.

Paljud teist võibolla olete kuulnud, et Hiina Söö koerad, kassid, maod, putukad ja isegi ahv... Aga see, vaid väike osa meie toidukultuuris paljud meist ei võta hästi nagu teised välismaalased.

Rääkides Kantoni toit, inimesed on kompliment kui delikaatne see võib olla. Kuid see on ainult üks pool lugu, sest delikatess on mõeldud vaid dim sum tüüpi tavatoiduga hõrgutisi. Kuidas on lood unordinary toidu liik: praetud putukad? Röstitud hiired? Maod? Kui te ei ole kohaliku kantoni, oleks liiga kohutav ja šokeeriv kuulama seda esimest korda ja teil pole vähimatki julgust anda seda minna.

Noh, see ei ole kõige esimene asi, mida välismaalaste peaks teadma Hiina toitu. Ükskõik kui palju tüüpi maitsed ning köögid ei saa olla, pea meeles kolme eesmärgi: toores liha, rich maitsestamise ja keeruline

Cooking meetodid.

Palju toidu pakutakse kuuma ja soe ja hästi tehtud. Isegi kuum suvel me ei ütle ei kuum ja vürtsikas hotpot üle külma õlut. See on raske leida, toores meet Hiina köök, kuid te süüa armastab ta on teinud nii. Sul on üllatunud kui tooraine on keedetud olema selline suulae puhtamaks.

Siin esimest korda Hiinas, nende toit on tungivalt soovitatav: Kungpao kana (näed, mida sa sõid oma riigi erinevus), hotpot (oleks palju lõbusam firma asemel söö üksi süüa) ja traditsioonilisi Sichuan (mapo tofu; sealiha viilud koos kala maitsestatud maitsestamine; tofu puding koos krõbeda tofu nahk ja nii palju rohkem...)


Paari:Uuendusi meelelahutus kohandamine ja kombineeritud valgustus Järgmise:News3