Uuendusi meelelahutus kohandamine ja kombineeritud valgustus

- Jul 08, 2016-

Meelelahutus valgustus tootmine on tõeliselt loominguline protsess. Nagu disainer, kui teil on väga huvitav valgustus mõte meeles, ilmselt teile järgmine samm on vaadata tuled, mis sobivad ideaalselt. Mõnikord, teatud valgustus võistluskalendri inspireerib ja seega luua midagi ilusat oma olemuselt või kohandamine. Selle interaktiivsuse valgustuse projekteerimine ja valgus ise saab kahesuunaline. Hea valgustus võistluskalendri inspireerib teid ja oma loovust tekib ka rohkem uuenduslikke valgustus mõisted. See on põhjus, miks Me väärtustame kohandamine ja vali see integratsioon teeninduses.

Kohandamine valgustus võistluskalendri mõnikord võib olla väga lihtne. Teeme natuke ümberkujundamine. Võtame näiteks DMX vertikaalsed torud. See on mõeldud double kahepoolne LED talle 360 kraadi nähtav, kui tuled riputada. Plii kaabel tuleb ainult üks toru ots.
360 nähtavust ära mõned kliendid kohandate plii kaablid tulevad välja algus-lillepärg asemel neid tulesid. Selle kerge muutuse V-toru muutub võimalik võistluskalendri lillepärg või kasutamine huvitavamaks form factor kuid samas püsib teil kahe-poole nähtav LED, üks rohkem serva teiste ainult pool LED.

Kohandatud versioon DMX V-toru kolmnurk valgustus tootmisüksuse club, Saksamaa.

Üks vähe muudatusi saab teha erinevad. Järjepidev kohandamine, kas see bea väike ümberkujundamise või täiesti uus mõiste, aitame teha seda otse teile.

Kui ümberkujundamise teel meie clients'idea, me kohandada ka tuled meie endi poolt kokkusegamine mitme üksuse tugevused. DMX X-seeria on hea näide. X-seeria, esimene versioon on DMX X-Baar alumiiniumprofiilist selge kate. Selle eesmärk on teha huvitav 2D ja 3D kujundid palli kaasavaid on 18 pesa, suunates baarid eri suundades. Nüüd on meil üks uus hübriid, mis on selle seeria — — DMX X-Vtube.

V-toru, 360 nähtavust, tugevad küljed on koos X-Baar võime teha huvitav konfiguratsiooni. Uus hübriid on kergem kui alumiinium profiili ja võimaldab rippus paigaldus teatud tingimus. See lisab põnevust ja tunne 3D mudelid kahepoolne LED nähtav.

Vaatame kell see DMX X-seeria.

X-lineaarne seeria on segamine ja Autosalongi lineaarne valgusdioodlambid loominguline ja ainulaadne valgustus disain. Spetsiaalselt palli connector, hoone sortide 2D ja 3D kujundeid on imelihtne.Segamine ja kohandamine on geniaalne võimalusi luua innovatsiooni ja loovust. See põhineb ainult tava, et me ei ütle, kui see on päris hea ja loominguline LED valgustus kinnistumine. Saame väärtuslikku tagasisidet ja hoiab uuendamas. Teine asi, mida me hoida seda on tegeleda kõigile klientidele kohandamine loominguline protsess läbi teha rohkem meelelahutuse valgustuse maailmas juhtub ime.


www.3cinno.com

Kohandada oma LED.

Paari:Kohandatud valgustus juhtumiuuring Järgmise:Näpunäidet, kus China(1)