Loominguline LED pikslit enimmüüdud tutvustus-DMX R-Dot

- Sep 12, 2016-

DMX R-DotPõhineb algselt kasutatakse paindlik ekraani konfiguratsiooni loominguline pikslit. Kui olete huvitatud rohkem teada selle DVI analoogiga, minge seeblogiMeie ekraani kodulehel.

Meil on laiendatud R-dot DMX chip, sest DMX protokolli kasutatakse laialdaselt intelligentne valgustus, teatri valgustus ja etapi valgustus. See on nagu määratlemisel on uueks valdkonnaks R-punkt kogu potentsiaali mängimiseks.

DMX R-dotsaadaval eraldi juhitav LED paindlik stringid. Siin on põhilised andmed:

1. Mis vastab DMX512 valgustuse protokoll

2.6/8 LED kohta dot (enim kasutatud dot versioon)

3. DC24V, RGB, IP67

4. Kohandatud vahe on dots (minimaalne vahekaugus center: 35m ja kohandatud stringi pikkus

DMX R-punkt on populaarne loova valgustuse, üritused, näitab, kontserdid, klubid tänu kõrgetasemelist ilmastikukindel võime, on sobilik valgustus väljas meelelahutus kohtades ja arhitektuuri kui ka.

Loominguline valgustuse projekteerimine

Dot on väga paindlik ja manustage haru loominguline raami ehitada valgustus skulptuur. Isegi saab vastavalt tehtud stringi pikkus ja vahekaugus dots konkreetsete projektide puhul.

Näete pildil silindri oli autori mõte panna R-Dot sees ja värvikas ballooni valguse. Kas see Dekoratiivne valgustus street või interaktiivne valgustus veeru sündmus, R-punkt on oma töö hästi teinud disainerite rahuldada vajadust loominguline disain.

R-punkt installimeetodeid oleneb erinevates projektides. Üks võimalusi on manustada või dots lisada teatud disain struktuuri, nagu näete pildil allpool. Projekt hõlmab suureformaadilised võrgusilma konfiguratsiooni või pakkimine, oma kohandatud tehtud paindlik raam või sulg korral võimalik omab stabiilne nagu stringid hakkama kõver disainilahenduste nagu kokkuvõtval, laine, arch nimi vähe.

3D valgustuse projekteerimine

Tuled, mis on nähtavad 360 ° riputada tavaliselt pakkuda uimastamist 3D visuaalid, nagu meie DMX maatriksQ-BalljaDMX V-toru. Samuti DMX R-dot teha ka suurepärane vahend 3D disain. Kohandatud tehtud sulg, saate mount R-punkti kaks stringi seljad süsteemi selleks, et kahepoolsed vaade.

Rippuvad double kahepoolne dot ribadena tabel koos suure läbipaistvuse määr, teie järgmiseks sammuks on koormuse animatsioone ja 3D visuaalid löök inimeste meelt. Võite isegi integreerida oma eriline interaktiivne app vaatajaid osaleda teie suurepärane disain valgustus süsteemi.

Kontrolli süsteemi soovitus

DMX vastavalt R-punkt on kontrollitav standard DMX seadised. Pealegiartnet sõlmedpakkuda meie veebilehtedel, käivitada punkte oma DMX süsteemides ja isegi DMX konsoolid.

Teine võimalus juhtida DMX R-punkt on kasutadaMaster/Slavesüsteemi. Kapten ja sünkroonida oma orjad, kas töötavad tuled reaalajas või valgustus mustreid eelnevalt salvestatud SD-kaardile.

Leia rohkem teavetDVI R-Dotkohta meieekraani kodulehel.


www.3cinno.com

Kohandada oma LED.


Paari:Kohandatud Tulip tuled ehitada valgustus maailma fantaasia Järgmise:Valgustus vertikaalne paigaldus-DMX V-seeria