3Cinno LED Dot valgustuse-valgustuse projekt 1

- Jan 31, 2018-

4.jpg


3Cinno LED Dot Lighting on kõige elementaarsem töökoha füüsiline seisund. Valgustuse sisseseade sisaldab maitsetundlikku valguse mõõtmist, tõelist sinist levikut ja levikut, pimestamise välimust, ebastabiilsusest tulenevat kohanemisvõimet ja hävitava impulsiivse kiirguse võimalust. Hea kontorivalgustuse ilmselgete lühikeste huvipunktide kõrval on see ka nõude delegaatide heaolu ja töö paremaks täitmiseks. Õppimine on kaasatud ja juhendajaid toetab täiuslik tutvustus.


3Cinno LED-valguspalli, LED-võrgusilma, LED-piksli, LED-suure võimsuse, LED-mooduli, LED-i paindliku lindi, LED-riba, LED-dünaamilise toru, LED-seina pesemisseadme, DMX LED-paneeli ja LED-tantsupõrandad olid ideaalsed valgustusvõimalused.


LED Dot Lighting on valgustanud Queensferry Crossing - uhke uut raamistikku, mis levib Šotimaa idaosas Firth of Forth'ist. LED Dot Lighting on kooskõlastanud riigi M & E kapten SES Engineering Services (SES) 1,35 miljardi naelsterlingiga. Laagris on hakatud rahulikuma praegusel Forth Road Bridge'il, mis on Edinburghi partner Fife'i piirkonnas. Thorni valgustite kinnitust on valgustustulemus valgustatud, muutes silmapaistva valguse voo, mis ulatub Forti suudmest välja.


Queensferry Crossing on pikkusega 2,7 kilomeetrit (1,7 miili) pikim kolmemõõtmeline liides, mis on planeediga seotud. Tornid, mille kõrgus on üle 200 meetri, on seotud teesõidukiga 37 000 kilomeetrit (23 000 miili) kaabeldus - piisavalt maa peletamiseks. Struktuur on üles ehitatud tunnustatud Forth Rail Bridge'ile ja sõltub sellest, et teenindada pidevalt umbes 24 miljonit sõidukit.


helloexport1512312387629.jpg

Valgustuse disain loodi laiendamise ja sertifitseerimise stiilse stiili tõstmiseks, mis hämmastas olulise tähtsuse efektiivsuse. Valgustus ja valgustid tahtsid täita mitmesuguseid spetsiifilisi piiranguid, kasutades keskmist tähistust ja korrektset teravustamisprotsessi intensiivistamist ja purunemispunkti vale valgust ja pimestamist.


3Cinno LED Dot Lighting, et valgustaksid tornid ja esile tõstetud eritingimused öösel. See maailmaklassi liitmik ühendab volitatud optika, mis pakub uut fotomeetrilist ulatust, sealhulgas vertikaalse valgustuse fenomenaalset taset, millel on põhja-, lõuna- ja kesksed tornid. Suurepärane soe organisatsioon ja IP65 kaitse aitavad hoida järjepidevat ja stabiilset valguse jõudlust.


Uus täiendus ühendab aeg-ajalt loodud 3 meetri kõrge akrüülist tuuleklaasi kogu selle pikkuse ulatuses, et pakkuda kaitset tuulest ja aidata hoida platvorm tormites atmosfääris. 2610 käsitsi valmistatud laudade LED-valgustite ühendamine muudab selle utilitaarse segmendi elegantseks komponendiks, muutes väljamõeldud väikese valguse viimistluseks Forth. Vahepeal on rohkem kui 2000 3Cinno LED-dotti valgustiga liitmikud, mis pakuvad valgust üldisele elektrivarustusele ja kuivatusseadmele. IP65 hinnang ja erakordne järeleandmatu kvaliteet viitavad sellele, et Aquaforce saab ilma vähene määral kohaneda märgade ja ebameeldivate tingimustega abivahendis sõidutee all.


Hoolimata sellest, kuidas "rahvas" korraldab, näitab, et tänavavalgustust ei nõuta täiendavalt, on võimas madala tasemega teedevõrgu ülekandmise plaanidele lisatud võimas 3Cinno LED-punktvalgusti, millel on tugev IP66 kaitse. 3Cinno LED Dot Lighting kasutab Flat Beam®-i edenemist, et tagada selline lähenemine, mis suurendab kaarti, samas kui Shattlandi transpordi CMS-süsteemi konsolideerumisel on võimalik saavutada kaugjuhtimine ja jälgimine. Sel moel toetab valgustusobjekt edukalt Šotimaa valitsuse lubadust vähendada süsinikdioksiidi kiirgust, vähendada valgusallikaid ja piirata mõju ühisele stseenile. 3Cinno LED Dot Valgustus, mis valgustab raamistiku mõlemale küljele lähenemiskülastusi.


Paul Coggins, Zumtobel Groupi Põhja-Euroopa asepresident kinnitas: "Meil on rahul, et see on mõjutanud seda tohutut ime. See on suurepärane suurendus, mis vaadelda tänapäevase hoone šokeerivat saavutust. Queensferry Crossing on suurepärane saavutusi ja kaasatud kõiki tuleks tervitada selle äärmiselt silmapaistva struktuuri produktiivsel rahulolul. "

Paari:3Cinno DMX toru projekt Tais Järgmise:3Cinno LED-valgusprojekt --- Kohandatud LED märgistused NISSANi autode edasimüüjale