Valgustus vertikaalne paigaldus-DMX V-seeria

- Sep 01, 2016-

LED valgustus meelelahutus turul on olemuselt mage. Kõige ilusam värv-mudelite ja uimastamist visuaalne mõju on sinna ilmuvad kõige loomingulisemad mõtted. See on hämmastav näha kujunemisjärgus pärast ainult väike muudatus tehakse täiesti uus maailm.

Kõige esimene alguses, lineaarne tuled alati läks horisontaalselt kas seinale ja muude rajatiste või peatab laest ainult ühelt küljelt LED tuled ees vaatajaid PCB-DMX digital toru, DMX alumiinium Baar, et nimi vähe. Keegi arvas Lisateavet vertikaalselt kinni ja double kahepoolne LED tuled PCB kuni Hispaania naiste Valguskunstnik avalikustas maailma selle uue nurga alt. Mõned inimesed teadsin lugu, kuid see oli täpselt päritolu DMX vertikaalse toru.DMX V-toruon olnud populaarne meelelahutus valgustus, sest see sündis. Siiani on väga populaarne, klubid, etapid ja palju muud sündmuse valgustus.

Alates käesoleva Tähystyspaikka, võiks arvata, see on lihtne teha-lihtsalt horisontaalsest – vertikaalne, kuid ainult pärast seda, kui keegi teile näha päris. Loomingulise idee oli mäng Box siis. V-toru on peaaegu 360 ° nähtav. Vertikaalselt paigaldatud matrix, keerulise valgustus kujunduse V-toru on meeles puhuriga. 3D visuaalid, lumi kukkuda, meteoor dušš, siis nime!

Täna on tekkimas teiste variatsioonidega V-toru.


www.3cinno.com

Kohandada oma LED.


Paari:Loominguline LED pikslit enimmüüdud tutvustus-DMX R-Dot Järgmise:DMX LED Pixel tuled taotluse Overview2